top of page

„Dzięki kampanii zwiększamy Ruch na stronie www hotelu, a przy odpowiedniej strategii zwiększa się konwersja. Zacznijmy więc od planu z budżetem.
/Tomasz Chojnacki - Managing Director/

Mobile Phoen Screen

Kampanie Google Ads dla Hoteli

Optymalizuj swoje przyszłe osiągnięcia w branży hotelarskiej za pomocą naszej profesjonalnej obsługi kampanii Google Ads dla hoteli, pensjonatów i mniejszych obiektów turystycznych. Jesteśmy wyspecjalizowani w kreowaniu strategii reklamowych dostosowanych do specyfiki hotelarstwa, które pozwolą Twojemu obiektowi osiągnąć wyższy poziom widoczności i konkurencyjności. Nasza oferta jest kluczem do przyciągnięcia nowych gości, maksymalizacji obłożenia i zwiększenia liczby telefonów w recepcji oraz zapytań o szkolenia czy konferencje.

Kampanie Facebook Ads dla Hoteli

Nasza oferta stanowi klucz do przyciągania nowych gości, zwiększenia obłożenia i generowania większej liczby rezerwacji, a także zapytań dotyczących szkoleń i konferencji. Dzięki naszej obsłudze kampanii Facebook Ads, Messenger Ads. Hotelowe reklamy trafią do potencjalnych gości czy kontrahentów w skuteczny sposób, co przełoży się na wzrost zainteresowania hotelem i zyski. Generujemy wartościowe leady poprzez prowadzenie kampanii promocyjnych na Facebooku.

Kampanie LinkedIn Ads dla Hoteli

LinkedIn to nie tylko miejsce, gdzie można budować profesjonalne kontakty, ale także skutecznie pozyskiwać potencjalnych klientów. Dzięki tzw. "prospectingowi" na LinkedIn możesz identyfikować i nawiązywać relacje z nowymi, potencjalnymi klientami. To klucz do rozwoju sprzedaży i budowania baz danych, które wesprą Twój dział sprzedaży. Zapoznaj się z ofertą niestandardowych kampanii na LinkedIn dla Hoteli.

Mountains

Kampanie TikTok Ads dla Hoteli

Rozpocznij przygotowania do kampanii TikTok dla Twojego hotelu. Jak najszybciej. To obecnie najtańsza forma dotarcia do gości. Jeżeli myślisz, że ten kanał jest tylko dla dzieci i młodzieży to się mylisz.

Nowy kanał promocji, docierając do bardziej aktywnych użytkowników. Nasza ekspertyza w zakresie kampanii TikTok  dla hoteli pomoże Ci:

  • Tworzyć przyciągający content: Przygotujemy kreatywne materiały wideo, które przyciągną uwagę potencjalnych gości.

  • Dotrzeć do zaangażowanej publiczności dzięki krótkiej reklamie video

  • Zwiększyć rozpoznawalność: Kampanie na TikToku mogą znacząco zwiększyć świadomość Twojego hotelu.

Zrzut ekranu 2023-10-16 o 22.10_edited.j
bottom of page